Varlone Faszyn16/02/2018

- Coś ty na siebie włożyła...?! - pomstował król Roland, widząc jedną ze swoich córek w przedziwnie wykrojonym płaszczu, pod którym najwyraźniej była już tylko jej duma.

- Oj tatku, taka teraz moda... Poza tym królewskiej córce nie wypada wychodzić w byle czym! To najnowszy trend, prosto od H i M (Hafty i Muśliny)!

- Ech, jak tak dalej pójdzie, rycerzom wyjdą z mody zbroje... - wymruczał zirytowany władca. - Powinienem zorganizować jakiś dzień świadomości modowej... - gdy to mówił, zauważył, że jeden z jego gwardzistów miał tego dnia na sobie bardzo dobrze przylegające płyty pancerza na nogach, a na stopach nosił trampki.

- Brać go...! - warknął do pozostałych żołnierzy

 

Bohaterki i Bohaterowie!

Na specjalne życzenie króla Rolanda, by podnieść świadomość modową wśród mieszkańców Elenii, rozpoczynamy "Varlon Faszyn Łikend" (cokolwiek to znaczy...).

W najbliższy weekend - 17-18.02.2018, w naszym sklepie premium, ceny w kategoriach Karty, Styl, Zwierzęta zostaną obniżone o 40%!

Pomyślnych łowów!

Wyniki konkursu "Stwory z mroźnej Północy"13/02/2018

- Ach, wspaniały...! - piał z zachwytu król Roland przeglądając kolejne karty dostarczonego mu właśnie bestiariusza północy. - Aniołasica... doskonale... - mówił bardziej do siebie niż do oczekujących jego opinii naukowców.

- Cieszę się, że się waszej miłości podoba... - wymruczał przerażony profesor Smartas, twórca tego dzieła. Prawda była taka, że wyznaczony mu przez władcę termin nie pozwolił mu na rzetelne zbadanie.. czegokolwiek tak naprawdę. W związku z tym większość treści bestiariusza stanowiły wytwory wprost z jego wyobraźni. To był czarny sen każdego naukowca.

- Cudownie! Jak rozumiem macie te stwory połapane i w klatkach! - rzekł Roland, na co profesor omal ponownie nie zemdlał. Nie czekając jednak na odpowiedź, król dodał:

- Chciałbym jutro jednego obejrzeć! - profesor pokiwał jedynie głową, orientując się, że bardziej załamać mu się nie uda. Zamiast tego zaczął się zastanawiać jak przypiąć futro łasicy i skrzydła bzykopszczoły swojemu asystentowi...

 

Bohaterki i Bohaterowie!

Konkurs na opisy stworów mroźnej Północy zakończony! Wasze prace obejrzało i doceniło kolegium administracyjne (a śmiechów było przy tym niemało) - wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w konkursie!

Zwyciężyła zaś... (werble) Raviena!

Poniżej znajdziecie Jej prace, a z Nią samą wkrótce skontaktujemy się w sprawie odbioru nagrody.

Jeszcze raz dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Do zobaczenia w Elenii!

Święto św. Vallena coraz bliżej!07/02/2018

Król Roland westchnął przeciągle oparty o balustradę pałacowego tarasu. W parku przechadzały się pary młodych, zakochanych i niedoświadczonych ludzi. Władca przyglądał się im w pogodnym nastroju.

- Wszystko w porządku panie? - zapytał premier Kradnik, nieprzyzwyczajony do uduchowienia ze strony władcy.

- Ależ tak. - Zapewnił go król - Po prostu coś wisi w powietrzu... - Dopiero w tym momencie zauważył, że w dłoniach króla spoczywa mapa planowanej kampanii przeciwko Czarnym Alchemikom.

- Wojna konkretnie... - dokończył rozmarzony Roland

 

Bohaterki i Bohaterowie!

Tegoroczne Vallentynki wystartują już 7-go lutego i potrwają aż do 21-go dnia tego miesiąca. Czy to wystarczająco dużo czasu, by nacieszyć się tym świętem miłości? Król Roland jest o tym przekonany, szczególnie, że jak w ubiegłym roku, naszykował dla was kilka ciekawostek, które będzie można w łatwy i przyjazny sposób wywalczyć. O co w ogóle chodzi i jak sięgniecie po Dar Bogini Miłości?

Walcząc z potworami, zdobywać będzie można Strzały Miłości. Gdy wystrzelicie określoną ich liczbę, otrzymacie w prezencie skrzynię, która skrywa pewne niespodzianki. Jakie dokładnie? Musicie przekonać się sami!

Król uspokaja, wystrzeliwane strzały nie zaszkodzą nikomu. Bynajmniej, jeśli to właśnie Was dosięgnie pocisk, uzyskacie wsparcie "Potęgi Miłości" i "Zauroczenia", które będą niezwykle przydatne w procesie regeneracji własnego zdrowia. Radzimy także mieć na uwadze, że lokalny sklep zostanie uzupełniony o opisywane tu akcesorium z prezentami oraz Dar Bogini Miłości. Skarby czekają, zatem do dzieła!
 

Niech św. Vallen Wam błogosławi!

Przerwa techniczna - 07.02.201807/02/2018

Drodzy Gracze,

W dniu 07.02.2018 na polskim serwerze gry Royal Quest odbędą się prace techniczne.
Prace rozpoczną się około godziny 10:00, a zakończą około 12:00 (czasu polskiego).
Podczas przerwy technicznej gra oraz sklep będą niedostępne.

Przerwa zakończona - każdy kto posiada konto premium ma przedłużony czas jego trwania.

Pozdrawiamy,
Ekipa Royal Quest

Konkurs urodzinowy - stwory z mroźnej Północy05/02/2018

- ... na mroźną Północ! - zakończył przemowę król Roland. Sala eksplodowała gromkimi oklaskami, jednak nim przebrzmiały, władca znów zabrał głos:

- A teraz nasi nadworni uczeni przedstawią nam, jakie czekają tam niebezpieczeństwa! Profesorze Smartas - zwrócił się do uczonego, który właśnie sprawdzał, czy jest w stanie wtopić się w kotarę - jakie potwory tam zamieszkują? - Zdenerwowany naukowiec podszedł powoli do podium, z którego przemawiał władca i odparł:

- Ten... noooo... A więc... Nie, nie od "a więc" - sam się zganił, po czym spojrzał błagalnie na swoich kolegów po fachu. Nie wiedzieć czemu wszyscy właśnie zniknęli... Profesor w końcu zebrał się w sobie i odparł. - Właśnie prowadzimy intensywne badania na ten temat, a ich owocem będzie bestiariusz północy! - zakończył z dumą.

- Wspaniale! Jutro chciałbym go przejrzeć! - odparł król.

- Ju... Jutro? - zapytał przyzwyczajony do wieloletnich terminów pracy naukowiec, po czym zemdlał.

 

Bohaterki i Bohaterowie!

W kolejne (czwarte już!) urodziny naszego serwera, wraz z firmą HyperX przygotowaliśmy dla Was konkurs na kartę z bestiariusza mroźnej północy! Nadchodząca aktualizacja wprowadzi do naszej gry wiele nowych regionów i stworzeń, na spotkanie z którymi śmiałkowie powinni być gotowi. Skąd wziąć o nich informacje? Bierzcie przykład z biednego profesora i puśćcie wodze fantazji!

Zadaniem uczestników jest stworzenie karty z bestiariusza Północy - każde zgłoszenie powinno obejmować opisy trzech stworzeń (wybranych z poniższej listy 5 stworów). Praca może być wykonana i ozdobiona w dowolny sposób (nie musi być edytowalna, może wykorzystywać prace własne a także grafiki z gry i strony RQ).

Potwory północy:

1. Śniegobeusz

2. Garguar

3. Aniołasica

4. Sisiutl

5. Boroząb

Opisy powinny mieć ok. 100 wyrazów (i nie więcej niż 150).

Prace można oddawać do 5 II 2018 do godz. 23:59, wysyłając je na adres community@royalquest.pl

Ogłoszenie wyników nastąpi 6 II - wybrane prace zostaną opublikowane na naszym profilu FB. Najlepsze i najbardziej trafne prace mogą zostać nawet permanentnie umieszczone w grze jako opisy konkretnych potworów!

Zwycięzca otrzyma myszkę HyperX Pulsefire FPS.

Zgłoszenia mogą być przesyłane w dowolnym, ogólnodostępnym formacie tekstowym lub graficznym. Prace przesłane w rzadkich lub egzotycznych formatach mogą nie zostać otwarte.

Pełny regulamin konkursu znajdziecie na Forum.

Powodzenia, uczeni Elenii!

Uwaga: Przedłużamy konkurs o tydzień, do 12.02.2018.

 

Zaloguj się
Wprowadź maila, a na Twoje konto zostanie wysłany link do zresetowania hasła
Nieprawidłowy adres e-mail Sprawdź swoją skrzynkę

Status serwerów
Serwer autoryzacji online
Chrobry II online

© 2018 1С Online Games ltd, Katauri Interactive, Cenega Spółka akcyjna Wszystkie prawa zastrzeżone.

Kreacja & wdrożenie: agencja interaktywna okinet