11/11/2019 Znajdź mnie, jeśli potrafisz

Świetliste Skrzydła to bardzo pożądany skarb, nie uważacie? Król myśli podobnie. Dlatego chciałby dziś wydać dwie, świeżo zapakowane, sztuki. To spore opakowanie, szkoda by było je pognieść. Ich zdobycie nie będzie jednak proste. Konieczne jest wyruszenie po małą przygodę! Tym jednak razem nie zabierajcie na nią towarzystwa! To podróż, którą należy odbyć samemu. Ten jeden dzień tygodnia możemy być trochę bardziej… egoistyczni, nie uważacie?

Z okazji wyzwania ogłosimy jutro dwa kierunki, w które należy się udać. Gdy już do nich dotrzecie, poinformujemy o tym za sprawą specjalnych ogłoszeń oraz damy kolejną wskazówkę. Ta zaprowadzi Was do samego skarbu, który wręczy Wam tajemniczy przechodzień. Znajduje się w bardzo nieprzewidywalnych krainach, mocno skryty za drobnymi tajemnicami.

Poszukiwania skarbów rozpoczniemy jutro (12.11) przed godziną 18:00. Druga tura tych zmagań ruszy niecałe dwie godziny później. Śpieszcie się jednak, poszukiwania zostaną automatycznie zakończone, gdy skarby trafią w ręce najszybszych z Was!

---

W dniu jutrzejszym na naszym kanale Facebook udostępnimy sześć screenów, które stanowić będą wskazówkę do polowania na ukryte skarby – Świetliste Skrzydła. Każdy screen opatrzony będzie krótkim komentarzem – wskazówką, która podpowie Wam, w którym udać się kierunku. Pierwsza osoba, która o 18:00 oraz 20:00 znajdzie się w miejscu docelowym, otrzyma bonus.

Udział wziąć może każdy aktywny gracz. Powodzenia!

Zaloguj się
Wprowadź maila, a na Twoje konto zostanie wysłany link do zresetowania hasła
Nieprawidłowy adres e-mail Sprawdź swoją skrzynkę

Status serwerów
Serwer autoryzacji online
Chrobry II online

© 2019 1С Online Games ltd, Katauri Interactive, Cenega Spółka akcyjna Wszystkie prawa zastrzeżone.

Kreacja & wdrożenie: agencja interaktywna okinet

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu (dysku) użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki - Szczegóły Akceptuję