18/09/2019 Złota jesień

Król Roland lubił jesień. Uśmiechał się na widok okrywających się złotem drzew i gdy mocny wiatr rozwiewał resztki jego włosów. Gdy był dzieckiem, wierzył, że niektóre drzewa naprawdę rodzą złote liście i wiele dni szukał takiego złotego dębu czy brzozy krezuski. Niestety podobnie jak złote bruki w Varlone, była to jedynie niemądra opowieść dla małych dzieci.

Teraz jednak, gdy był królem i mógł rozporządzać majątkiem całego państwa…

- Wasza wysokość, ale dlaczego…? - wył zrozpaczony minister finansów, na widok miejskiego parku obwieszonego złotymi monetami.

- Bo każdy ma prawo do marzeń… - odpowiedział Roland, najwyraźniej powoli tracąc zdrowe zmysły.

- Jak dobrze, że mnie już nie ma w tym cyrku. – mruknął do siebie były premier Kradnik, wpychając złote monety do licznych kieszeni płaszcza.

 

Bohaterki i Bohaterowie!

Już od dzisiaj do końca weekendu (czyli w dniach 18-22 września) do wszystkich zakupionych reali otrzymacie bonus +50% zupełnie za darmo! Premie będą zawsze wypłacane następnego dnia roboczego po zakupie!

Do zobaczenia w Elenii!

Zaloguj się
Wprowadź maila, a na Twoje konto zostanie wysłany link do zresetowania hasła
Nieprawidłowy adres e-mail Sprawdź swoją skrzynkę

Status serwerów
Serwer autoryzacji online
Chrobry II online

© 2020 1С Online Games ltd, Katauri Interactive, Cenega Spółka akcyjna Wszystkie prawa zastrzeżone.

Kreacja & wdrożenie: agencja interaktywna okinet

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu (dysku) użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki - Szczegóły Akceptuję