11/06/2015 Wielka Dezynsekcja!

Bohaterowie Elenii!

W związku z szerzącą się plagą wszelakiego robactwa (magowie mówią, że sieciowego, ale nie wiemy o co im chodzi...), królewski Szczurołap zarządza Wielką Dezynsekcję! Dla najlepszych łowców chitynowego plugastwa przewidujemy cenne nagrody oraz wszelakie honory!

Event Wielka Dezynsekcja polega na zabiciu jak największej liczby potworów jednego, jedynego typu, przydzielonego do swojej kategorii poziomowej.

Trwać będzie od godziny 00:01 w poniedziałek 15.06.2015 do 23:59 w niedzielę 21.06.2015.

Po upłynięciu tego czasu, punkty zdobyte przez uczestników zostaną policzone i przyznane będą nagrody dla trzech najlepszych graczy w każdej z kategorii.

Aby wziąć udział w Evencie należy zgłosić się w odpowiednim wątku na forum, podając dokładny (bez literówek) nick postaci w grze oraz jej aktualny poziom.

Przewidujemy następujące kategorie i przypisane do nich potwory:

20-30 - Rohatyniec

31-42 - Zbrojnoga z Mistganu

43-54 - Arcynoga


55-60 - Zbrojnoga

1 miejsce - Jedno, przypisane do konta (nie postaci) akcesorium, do wyboru z puli:

Pieczęć Morry, Ramię Światła, Doświadczony Awanturnik, Fantom, Pragnienie Przygody, Kroki Druida, Lodowe Stopnie, Ognista Wróżka, Oko Nosferatu, Potęga Miłości.

(Gracz, który zajmie 1 miejsce proszony jest o napisanie jaką nagrodę wybiera na gm@royalquest.pl).

2 miejsce - 2 czarne pudełka oraz 2 żółte pudełka

3 miejsce - 3 białe kamienie filozoficzne oraz 5 run utrwalenia

WAŻNE INFORMCJE

  • Zgłaszać się do eventu można przed i po jego rozpoczęciu, aż do końca, liczone będą zabite moby z CAŁEGO tygodnia, nawet jeśli gracz zgłosił się np. w sobotę.
  • Zabijać potwory należy własnoręcznie i UWAGA nie należy tego czynić w drużynach (party). Podobnie nie należy tego robić przy użyciu Rolandów ani oswojonych zwierząt, gdyż system gry nie nalicza tak zabitych monstrów (wiemy, że nie jest to do końca sprawiedliwe, niestety nic z tym nie damy rady zrobić, uczciwie Was uprzedzamy, że takie potwory Wam się nie naliczą).
  • Co jeżeli zdobędę kolejny poziom i wejdę do wyższej kategorii? W takiej sytuacji pozostajesz w pierwotnej kategorii, zmienia się jedynie rodzaj potwora, który musisz zabijać. Np. postać na 30 poziomie zabiła już 40 rohatyńców i jest pierwsza w swojej kategorii, ale zdobywa poziom 31 - wtedy nadal pozostaje w jednej puli z graczami, którzy biją rohatyńce ALE musi zabijać zbrojnogi z Mistganu, które od tego momentu się dla niej liczą "jak rohatyńce", zaś za zabijanie rohatyńców nie dostaje już punktów. Taki system pozwoli graczom o niższym poziomie konkurować z postaciami bliskimi zmiany kategorii na wyższą.

Wszystkie pytania dotyczące Eventu prosimy zadawać we właściwym temacie na forum.

Zaloguj się
Wprowadź maila, a na Twoje konto zostanie wysłany link do zresetowania hasła
Nieprawidłowy adres e-mail Sprawdź swoją skrzynkę

Status serwerów
Serwer autoryzacji online
Chrobry II online

© 2019 1С Online Games ltd, Katauri Interactive, Cenega Spółka akcyjna Wszystkie prawa zastrzeżone.

Kreacja & wdrożenie: agencja interaktywna okinet

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu (dysku) użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki - Szczegóły Akceptuję