13/02/2019 Więcej darów miłości!

...Tydzień Wcześniej...

Roland od dawna widział już, że jeżeli chce w spokoju odpocząć, musi dobrze wszystko przygotować. Król nie może tak po prostu pojechać na ryby. Musi się wymknąć! Aby nie wzbudzać podejrzeń, ukrywał rozmaite utensylia w przedziwnych miejscach. Robił tak od lat - przez dekady doskonalił sztukę kamuflowania wędek w sztandarach, podbieraków w wachlarzach i haczyków w gronostajowym obszyciu korony. Najbardziej jednak był dumny z obszytego czerwonym atłasem pudełka, które ukrył w podstawie tronu. Idealnie komponowało się z poduszkami i nie budziło niczyich podejrzeń. A w nim była...

...Chwila obecna ...

- Ojej, a cóż to? Czyżby skryty prezent dla mnie? - księżna Violetta westchnęła z zachwytu wyciągając spod tronu piękne, szkarłatne pudełko.

- Coooo...? Nieeee...!!! - zawył z drugiego końca sali król, gdy wciąż żywa i wijąca się przynęta wysypała się z pudełka prosto na omdlałą władczynię Północy.

 

Bohaterki i Bohaterowie!

Z okazji hucznych obchodów dnia św. Vallena, nasi zakochani władcy - Roland i Violetta, przygotowali dla Was specjalną ofertę! Tylko w dniach 14-17 lutego (tj. od jutra do niedzieli włącznie) w naszym sklepie dostępne będą nowe Dary Miłości:

  • Świetliste Skrzydła Zmierzchu
  • Świetliste Skrzydła Leczenia
  • Małe Anielskie Pudełko
  • Pudełko z Kontrastującymi Skrzydłami

Pomyślnych łowów, sezon na miłość trwa!

 

Zaloguj się
Wprowadź maila, a na Twoje konto zostanie wysłany link do zresetowania hasła
Nieprawidłowy adres e-mail Sprawdź swoją skrzynkę

Status serwerów
Serwer autoryzacji online
Chrobry II online

© 2019 1С Online Games ltd, Katauri Interactive, Cenega Spółka akcyjna Wszystkie prawa zastrzeżone.

Kreacja & wdrożenie: agencja interaktywna okinet

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu (dysku) użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki - Szczegóły Akceptuję