12/12/2019 Stolica w opałach!

„Myśleliśmy, że wpadka z Archontem już się nie powtórzy… Tymczasem szaleni naukowcy stworzyli znacznie potężniejsze kreatury, które następnie… wypuścili na wolność. Myśleli, że nikt tego nie zauważy? Że każda z nich rozejdzie się dobrowolnie w różnych kierunkach, nie raniąc przy tym żadnej żyjącej istoty? Tak się niestety nie stało, a wszystkie te bestie obrały sobie za kierunek stolicę. Czy ich zemsta będzie ostateczna?

Wysłane na miejsce posiłki nie pomogły. Hugo (może było ich nawet kilku?!) wraz ze swoją świtą, ruszył dalej. Na początku zbierali siły w pobliskich lasach, ale obecnie wiadomym już jest, że zaszczepione w ich głowach nowe i świeże móżdżki organizują zupełnie inną wyprawę. Celem jest Varlone. Jeśli to, co mówią nam szpiedzy okaże się prawdą, uderzą ze wszystkich stron, z pełną mocą!

Król zwołał Pospolite Ruszenie i nawołuje wszystkie Gildie i Wolnych Strzelców, by ci dołączyli do obrony miasta. Potrzebny jest każdy miecz, łuk czy strzelba. Tu nie ma żartów!

-

12-go grudnia o godzinie 17:00 na stolice napadną hordy potworów, dowodzonych przez Hugo. Inwazja odbędzie się przy każdej bramie miasta. Ilość bestii jest nieznana, ale będą to kreatury znane ze swojej potęgi. Nie wiemy kogo dokładnie zatrudnił czarny umysł przewodzący ekspedycji.

Wszystkie dobra, wliczając w to karty, które zostaną uzyskane w tym czasie, pozostaną w rękach graczy. Przygotujcie się i zbierzcie odpowiednie kompanie – inwazja będzie na tyle intensywna, że szybka rotacja może okazać się niemożliwa.

Zaloguj się
Wprowadź maila, a na Twoje konto zostanie wysłany link do zresetowania hasła
Nieprawidłowy adres e-mail Sprawdź swoją skrzynkę

Status serwerów
Serwer autoryzacji online
Chrobry II online

© 2020 1С Online Games ltd, Katauri Interactive, Cenega Spółka akcyjna Wszystkie prawa zastrzeżone.

Kreacja & wdrożenie: agencja interaktywna okinet

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu (dysku) użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki - Szczegóły Akceptuję