17/03/2014 Rozmawialiśmy z najszybszym Snajperem

Pierwszą osobą, której udało się osiągnąć 60 poziom na serwerze Chrobry II, był snajper o nicku Kebibi. Sztuki tej dokonał w równe 36 dni od momentu naszego startu, jak zaznacza sam gracz, absolutnie nie spodziewał się, że to właśnie jemu uda się ta sztuka, tym bardziej, że w przeciwieństwie do wielu pojawiających się głosów, poświęcił temu właściwie jedynie... czas: - "Wydałem dokładnie 50 zł, kupiłem za to premium na 30 dni i Kartę Złotego Ucznia. Za resztę jakieś drobnostki."

Wkrótce po osiągnięciu zakładanego celu spytaliśmy go o to, co radzi młodym graczom, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z Royal Quest: - "Nowym graczom polecam, aby nie śpieszyli się tak z expieniem. Lepiej robić to wolno i cieszyć się grą", po czym dodał, że istotnym elementem jest zbierany ekwipunek: -"Dropcie itemy na 60 lvl, to podstawa."

Co zamierza dalej? - "Moja dalsza gra to PVP oraz zbieranie dalszych itemów na mój poziom". To jednak nie koniec: -"Moim kolejnym celem będzie stworzenie maga na 45 poziomie, aby móc walczyć w Zamkach".

A czy Wy zaczęliście już swoją przygodę?

Zaloguj się
Wprowadź maila, a na Twoje konto zostanie wysłany link do zresetowania hasła
Nieprawidłowy adres e-mail Sprawdź swoją skrzynkę

Status serwerów
Serwer autoryzacji online
Chrobry II online

© 2020 1С Online Games ltd, Katauri Interactive, Cenega Spółka akcyjna Wszystkie prawa zastrzeżone.

Kreacja & wdrożenie: agencja interaktywna okinet

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu (dysku) użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki - Szczegóły Akceptuję