06/03/2019 Pierwiosnki 2019

Wiosenna bryza szumiała wśród odradzającej się po zimie roślinności. Drzewa i krzewy nieśmiało rozprostowywały gałązki a wszystko powoli nabierało zielonej barwy. Przyroda powracała do życia po miesiącach lodowatej śmierci. Wszyscy byli tym faktem zachwyceni. No, może prawie wszyscy...

- Wyciąć mi to! I spalić! Za tym drzewem na pewno siedzi szpieg!!! A ten krzew...! Poruszył się! Na widły go! - wrzeszczał król Roland na porannym spacerze ze swoją strażą.

- Panie... - odezwał się jeden z gwardzistów. - A może udamy się na arenę, by pooglądać walki naszych rycerzy? - zaproponował, wiedząc, że królewską paranoję najlepiej leczy oglądanie przemocy w czystej postaci. Król z zadowoleniem kiwnął głową.

Gdy odeszli, niemal nabity na widły krzak odetchnął z ulgą i zaczął pisać raport do swych alchemicznych władców...

 

Bohaterki i Bohaterowie!

Z okazji pierwszych promieni wiosennego słońca, przygotowaliśmy dla was niespodzianki! Przede wszystkim w sklepie pojawiły się znów Szkatułki Driady. Ponadto mocarna promocja objęła utensylia gladiatorskie - Bilety na Arenę oraz Fiolki Krwi będą tańsze aż o 70%!

Przedwiosenna promocja trwa od dziś przez dwa tygodnie, czyli w dniach 06-20.03.2019.

Wszystkiego wiosennego!

Zaloguj się
Wprowadź maila, a na Twoje konto zostanie wysłany link do zresetowania hasła
Nieprawidłowy adres e-mail Sprawdź swoją skrzynkę

Status serwerów
Serwer autoryzacji online
Chrobry II online

© 2019 1С Online Games ltd, Katauri Interactive, Cenega Spółka akcyjna Wszystkie prawa zastrzeżone.

Kreacja & wdrożenie: agencja interaktywna okinet

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu (dysku) użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki - Szczegóły Akceptuję