08/11/2019 Konkurs literacki: Wojna z Alchemikami

Wszyscy wiemy, że do takiej wojny w końcu dojdzie. Która strona przygotuje się do niej lepiej? Czy Jegry, szykowane na tę okazję, sprostają zadaniu? Jak wyglądać będzie ofensywa Alchemików? Tego nie wiemy. Nie dotarliśmy także do żadnych legend, w których mogłoby się znaleźć choć ziarno prawdy. Dlatego zwracamy się do wszystkich pisarzy, bajarzy, minstreli – wesprzyjcie nas. Opowiedzcie, co słyszeliście podczas swoich przygód, być może wymyślcie własne historie?

Królewski skryba przyjmować będzie chętnych z ich dziełami. Należy je wysyłać nie później niż 17.11. Wszystkie poprawne zgłoszenia, które rzucą światło na wojnę z Alchemikami zostaną nagrodzone, a dwie osoby z najlżejszym piórem sięgną po nagrody specjalne!

Zgłaszajcie się, czekamy na Wasze historie!

---

Zadaniem konkursowym jest napisanie opowieści w dowolnej formie o potencjalnej wojnie dobrych mieszkańców Aury z Czarnymi Alchemikami. Każdy tekst powinien być niejako okraszony prawdziwymi postaciami z gry, a jego długość nie może być mniejsza niż 4 000 zzs. Konkurs trwa w dniach 08 – 17.11 (godz. 23:59). Swoje zgłoszenia należy wysłać drogą mailową na adres norad@royalquest.pl. Każde poprawne zgłoszenie gwarantuje nagrodę w postaci 59 Reali, natomiast dwie nagrody główne, to wskazany kostium.

Dodatkowy rysunek załączony do opowiadania może zagwarantować dodatkową, wyższą notę ostateczną. Wyniki zostaną zaprezentowane na kanale Facebook gry Royal Quest Polska w osobnej wiadomości.

Jednocześnie informujemy, że trwa konkurs poradnikowy na najlepszy tekst o zbieraniu złota. Wyszczególnione o nim informacje znaleźć można na kanale Facebook gry, jak również na dopisanej do niego grupie.

Zaloguj się
Wprowadź maila, a na Twoje konto zostanie wysłany link do zresetowania hasła
Nieprawidłowy adres e-mail Sprawdź swoją skrzynkę

Status serwerów
Serwer autoryzacji online
Chrobry II online

© 2020 1С Online Games ltd, Katauri Interactive, Cenega Spółka akcyjna Wszystkie prawa zastrzeżone.

Kreacja & wdrożenie: agencja interaktywna okinet

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu (dysku) użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki - Szczegóły Akceptuję