01/09/2020 Innoświat znów z nami!

Podążaj za Białą Królicą do Innoświata!

Szeroko uznana produkcja barona Cardigana - Alicja w Innoświecie zagości na scenie w dniach 02.09-16.09.2019.

Nowa lokacja eventowa - Innoświat! Znajdź Królicę w Varlone przy tablicy ogłoszeń i poproś aby Cię przeniosła do tego tajemniczego miejsca!

Czterech nowych BNów oferuje dzienne i specjalne zadania. Wykonuj je aby zdobyć Alchemiczne Wytrychy. Za ich pomocą dostaniesz się do zamkniętych lokacji eventowych, w których wykonasz więcej specjalnych zadań. Nagrodą będą Monety z Innoświata.

Musisz mieć przynajmniej 30 poziom doświadczenia aby ukończyć niektóre z misji specjalnych. Aby ukończyć wszystkie misje z dodatku, potrzebny będzie poziom 43.

Sklepik! Królica z Innoświata oferuje nowe kostiumy, wierzchowce i dekoracje. Kupuj je za Monety z Innoświata!

Arena do walk drużynowych - walki z kolejnymi falami potworów będą wyzwaniem dla najlepszych wojaków z Varlone! Do otwarcia Areny potrzebne będą Złowieszcze pieczęcie mechanika. Przepis na nie  znajdziesz w sklepie Królicy w Varlone. Nagrodą za kolejne fale potworów będą skrzynie z losowymi skarbami!

W tym roku możecie również stworzyć trzy nowe przedmioty, przygotowane specjalnie na to wydarzenie! Wszystkie trzy cechuje Wspaniała Jakość, co zaznaczono nawet w nazwie.

Ponadto specjalnie dla Was przygotowaliśmy też kod eventowy! Zadziała już od jutra na wszystkich kontach, które posiadają postać na przynajmniej 10 poziomie doświadczenia. Oto on:

6HW9-ULY5-XDNS

A w środku znajdziecie:

  • Królewskie Błogosławieństwo x7
  • Eliksir Farciarza (5 szt.)
  • Czterolistna koniczyna (10 szt.)
  • Alchemiczny wytrych (5 szt.)
  • Mistyczne fajerwerki (20 szt.)

Powodzenia, zbłąkani Wędrowcy!

P.S. Do gry wprowadzono zmianę w zakresie bezpieczeństwa kont. Trzykrotne błędne wpisanie kodu PIN zaskutkuje teraz banem konta na 24 godziny.

Zaloguj się
Wprowadź maila, a na Twoje konto zostanie wysłany link do zresetowania hasła
Nieprawidłowy adres e-mail Sprawdź swoją skrzynkę

  • O Grze
  • Media

© 2021 1С Online Games ltd, Katauri Interactive, Cenega Spółka akcyjna Wszystkie prawa zastrzeżone.

Kreacja & wdrożenie: agencja interaktywna okinet

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu (dysku) użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki - Szczegóły Akceptuję