03/11/2019 Bunt leśnego ludu

Nikt nie spodziewał się, że próba pomniejszenia rezerwatów Leśnego Ludu skończy się tak katastrofalnie. W Elgore, Iris oraz Quedock nastroje Wojowników i Szamanów stały się na tyle rozjuszone, że ten stosunkowo spokojny lud rozpoczął napady na transporty z żywnością i surowcami, przewożonymi w tamtych regionach przez Aszkalotów. Mali mieszkańcy Aury musieli zareagować, stosując do Króla oficjalne pisma.

Ten w końcu odpowiedział, nakazując natychmiast zakończyć bunt, którego jesteśmy świadkami. Zwołano pospolite ruszenie, do którego możesz dołączyć także Ty, wędrowcu! Wymarsz wojska rozpocznie się 05.11, a kampania zostanie zakończona dopiero w momencie pokonania ostatnich opornych rewolucjonistów (23:59 tego samego dnia).

Bądźcie jednak pewni, że sama przygoda nie będzie należała do najłatwiejszych. Leśni Wojownicy i Leśni Szamani zebrali się w ogromnych grupach, można ich w we wspomnianych trzech krainach liczyć nawet w tysiącach! Odpowiednio się zatem przygotujcie! Czy warto? Król obiecał sowite nagrody! Dla najlepszych trzech łowców czekają odpowiednio 200, 150 oraz 100 Insygniów!

Zapisy przyjmowane są poniżej, w sekcji komentarzy!

UWAGA - Bunt został stłumiony a szturm na stolicę odparty! Brawa dla Was, obrońcy Elenii!
Najbardziej w tej walce wsławili się:

  1. Akamesan - 3112 powalonych wrogów
  2. Kszys - 1223 ubitych nieprzyjaciół
  3. Puniol - 840 pokonanych buntowników

Nagrody zostały już rozesłane, a dla wszystkich uczestników jescze raz wielkie brawa!

Zaloguj się
Wprowadź maila, a na Twoje konto zostanie wysłany link do zresetowania hasła
Nieprawidłowy adres e-mail Sprawdź swoją skrzynkę

Status serwerów
Serwer autoryzacji online
Chrobry II online

© 2019 1С Online Games ltd, Katauri Interactive, Cenega Spółka akcyjna Wszystkie prawa zastrzeżone.

Kreacja & wdrożenie: agencja interaktywna okinet

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu (dysku) użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki - Szczegóły Akceptuję